28. a 29. října- Jo budete to maso

29. října 2009 v 20:01 | Miss Honey |  My diary

Wow můj úplně první zápis.
Včera byl mooc těžký den ale dalo se to přežít. No přežila jsem takže v pohodě. Od rána mě nějak bolala hlava ne že by mě to překvapilo protože mě už bolala 3 den. Ale tak znáte to pak jsem byla celá nesvá a protivná. Ani malýho bratrence jsem nechtěla hlídat a jít s ním ven. Ale po obědě jsem stejně ven šla. Michal ( můj dlaší bratrenec) hraje soft a tak jsem se chtěla jít podívat jak to chodí u nich. Čekali jsme na ostatní až se uráčí přijít a nakonec jsem vyrazili sami ke sterému kravínu. Jojo bylo to super. Po spravení všeho co nefakalo se konečně kluci vydali hrát. A ouha já tam zůstala sama a nevěděla jsem kde ostatní jsou. No super jako. Tak volám Michalovy kde jako jsou. Po vysvětlení jsem běžela a ztratila mobil celá lidově řečeno nasraná jsem došla až k nim. No jo měli ze mě velkou srandu. Ale tak co den to byl super.
Dneska to bylo ale nudný. Byla jsem doma sama. A nevěděla co dělat. Když jsem dokoukala Piráty z \Karibiku na Konci světa rozhodla jsem se že si přepočítám všechny plágáty a spočítám kolik od každýho mám.
Plagáty= 145 kůsu :D
Twilight támatika= 42 kusů (velkej fanda)
No ostatní jsem jen zapsala a zjistila jsem že jich tolik nepotřebuju a tak jsem založila rubriku obchůdek. Najdeš tady. A tam holt budu nepotřebné plagoše prodávat.
Zítra má přijet moje nej kamí. Konečně! A v sobotu je Halloween. Nemám už velkou zahradu a tak nebude žádná párty a tak musíme vymyslet náhradní plán! Nemáte nějaký nápady?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 29. října 2009 v 22:14 | Reagovat

PF Studio a trochu PS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

layout by
leesh + pictures by deviantart