Dělájí se ankety a mnozí vám podobní odpovídají blbě a dělají ostudu...

10. listopadu 2009 v 17:11 | Miss Honey |  My diary

Dneska jsem musela bohužel do školy. Jo včera jsem si válela šunky doma protže mi bylo blbě. No ale dneska jsem už musela holt na pospas ďáblovi a jeho společníkům. Ale den se dal vcelku dobře strávit. S kámoškama byla ordel jako vždycky. Hlavně datum 10.11.12 to byl v přírodopise záchvat smíchu hned. Učitelka nás musela furt napomínat ale tak co. Museli jsme malovat deltu Nilu jo to se řekne někomu kdo to umí. Já jako antitalent na vše co se mi nechce sem tam nakonec nakreslila něco podobnýho obrázku co byl v učebnici.
Jo čestina byla opruz jsem si musela rychle naškrabat dú jelikož jsem nevěděla co bylo a byla jsem líná se zeptat. No úkol jsme jen zkontrovlovali v lavicích a žádná hlídka nebyla. Ale pak to začalo. Jsem v 9 a tak si budu muset dávat nějaký ty přihlášky na školu. To sem ji řekne dát si přihlášku ale jak mám v 15 vědět co budu chtít dělat po zbytek života?! Ředitelka nám vysvětlovala všemožný věci okolo přihlášek. Dneska je rodičák na kterým rodiče dostanou všechno potřebný k tomu abych jejich milované ratolesti byli přijati na školy co by je mohly bavit. Byli jsem rádi že hodina končí a vydali jsme se na angličtinu :D nejdřív jsme si zkusi písničky co budeme zpívat na lampionovým průvodě. Trapas jako hrom ale co nakonec bude občerstvení zadara a něco k tomu je to prdel.
Po anglině se na nás zase chystala ředitelka s její milovanou literaturou. Litka by mi nevadila kdyby se nemuselo všechno tak probírat do detailů.
Její oblíbený téma je ale to co ona zažila. Musela přijít otázka proč máme příští úterý volno. Všichni zarytě mlčeli. Nakonec se ředitelka rozpovídala o Sametový revoluce a bylo po literaruře. Dozvěděli jsme se co už jsme dávno věděli z jejího vykecávání a zazvonil zvonek.
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááá. Ale jsem zvědavá jak mamka pochodí na rodičáku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

layout by
leesh + pictures by deviantart