Superstar autogramiada v Brně! Jojo super mačkanice!

23. listopadu 2009 v 15:40 | Miss Honey |  My diary

No nwm jestli to někoho zajímá ale stějně to sem napíšu. Možná si to někdo přečte a uvědomí si že tyto akce jsou na infarkt a na umačkání v davu.
Krásný to den já, moje sestřenice Markéta (9) a moje kámoška Werča (13) jsem jely na autogramiadu v brně. Jo ve 4 tam nikdo nebude když to začíná až v 5. Omyl!! Bylo tam totálně narváno a lidi se neustále hrnuli. Najít místo bylo umění. Nakonec jsem skončili na levé straně od podia 3 řada byla skvělá ale ne pro moji malou sestřenici. Chudáčka malího tam malem umačkali a to jen kvůli pár lidem co se párkrát oběvili v Tv a zpívali. Ale proč ne ale nemusí kvůli tomu tak šílet! Nakonec jsem požádali dvě holky před náma jestli by nepustili Markétku dopředu. Vyhověli. Byli super a docela ji i hlídali. Za to některým bylo úplně jedno že tam nějaké dítě je a tlačili se dopředu jen proto aby byli natočeni na kameru. Když se teda konečně dostavili oni soutežící první řady Československé Superstar vypuklo totální šílenství. Lidi ječeli cpali se dopředu a na nikoho nebrali ohled.
Začínalo být dusno a mě se špatně dýchlo. S mím nízkým tlakem jsem byla napokraji omdlení. Konečně odezpívali Příběh nekončí a šli se asi připravit na podepisováníl. S Werčou a Marky jsme vylezli z davu a konečně mohli dýchat. Mysleli jsme si že se bude chodut zadem ale to byl omyl číslo 2! Tak jsem se zařadili zpět do tlačícího se davu a doufali že se dostaneme pro podpisy. Po mačkání jsme nakonec zůstali stát na místě řada se zničehož nic začala sunout do předu a já ztratila Werču i Markyšu poslední co jsem jim řekla že jí zavolám až se z toho vymotám. Stála jsem tam sama mezi 4000 lidmi a nemohla jsem se zorientovat. Za mnou stáli dvě holčiny kterým jel poslední vlak za 20 minut. Dostala jsem se do další mačkanice ve kterí se mi ještě hůř dýchalo začala se mi motat hlava. Když jsem konečně viděla ochranku jak pouští lidi k podpisům modlila jsem se ať se tam dostanu ce nejdřív a vypadnu! Dostala už jsem se chystala jít když mě jedna holka začala strkat pryč. Jediné na co jsem si zpoměla bylo:
Nemůžu dýcht. Jeden z ochranky mě chytil a šoupl za dvěře kterými poštěli do vnitř. Jo jsem tady teď si vzít jen podpisy a hurá domů. Rychle jsem si je všechny vzla ale bylo mi furt blbě. Všichni se tvářili moc mile. Dominika mě pozdravila a ostaní se usmívali. Poslední byl Ben a to už jsem věděla že jsem nakonci. Natahovala jsem ruku pro fotlu s podpisem, ruka se mi děsně třásla jak jsme byla nervozní a jak mi bylo špatně. Ben se na mě podíval a zeptal: Jsi v pohodě? já že jo a už jsem byla venku z toho šílenství Wrrču jsem objevila rychle a hned jsem vy vydali k autu se zážitkem na neuvěřitelný den strávený v mačkanici. Ale bylo to super ale nwm jestli bych se mačkala a málem zkolabovala ještě jednou. Ale kdo ví já jem schopná všeho!


Fotky ještě nemám ale až je budu mít možná sem pár přidám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joker joker | Web | 1. prosince 2009 v 20:41 | Reagovat

ještě horší to bylo dneska v praze, lidi úplně šílený..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

layout by
leesh + pictures by deviantart