Únor 2010

The Vampire Diaries na Nově?!

28. února 2010 v 19:28 | Miss Honey |  TVD: Official
Řikala jsem že nic nepridam ale tohle jsme sem dat musela!
Přečtěte si nadpis ještě jednou! A znovu! Máte vyvalené oči, otevřenou pusu a ptáte se "COŽE?"? Tak potom jste stejně překvapení jako já, když jsem se to dozvěděla! Ale ano, je to tak, televize Nova skutečně vlastní vysílací práva na seriál The Vampire Diaries!
Bohužel se však zatím ještě neví, kdy budou Upíří deníky nasazeny do vysílání a už vůbec ne, které dabléry uslyšíme na našich oblíbených postavách.


Wallpapers//The Vampire Diaries

28. února 2010 v 19:25 | Miss Honey |  Wallpapery


A zase jedna popelka (ke stažení)

28. února 2010 v 19:22 | Miss Honey |  Filmy ke staženíHrdinkou moderní hudební verze pohádkového příběhu o Popelce je středoškolačka Mary (Selena Gomezová), která žije s macechou a dvěma nevlastními sestrami, a touží studovat tanec. Stane se slavný Joey Parker, který zavítal do města, jejím princem?
Hrdinkou moderní hudební verze příběhu o Popelce je středoškolačka Mary (Selena Gomezová), která žije s macechou a dvěma nevlastními sestrami, jimž musí posluhovat, v San Fernando Valley. Když však do města zavítá slavný Joey Parker (Drew Seeley) a hledá zde novou tanečnici pro svůj klip, Mary, jež tanec miluje, udělá všechno pro to, aby zvítězila v soutěži a získala Parkerovo srdce. Na maškarním plese ho při tanci okouzlí, ale zmizí dřív, než mu stačí říct své jméno. Mladík se ji snaží najít, ale Maryiny sestry spolu s Joeyho expřítelkyní vymyslí plán, jak ty dva rozdělit. Málem se jim to podaří, ale pohádkový příběh přece musí mít šťastný konec…
Komedie / Hudební / Romantický
USA, 2008, 88 min

Moje poznámka: Film super, obsazení také super.... Prostě je to celé super. Obravdu skvěle zpracovaný film. Obraz i zvuk super. Je to nahrané z HBO.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Houbičky / horor (ke stažení)

28. února 2010 v 19:17 | Miss Honey |  Filmy ke stažení

Několik amerických teenagerů dychtících po dobrodružství dorazí do Irska, aby zde pod dohledem zkušeného guru Jakea zakusili trip svého života. V euforii však přestanou dbát jeho varování a zkonzumují zvláště nebezpečný druh. Nevyzpytatelné houbičky rozjedou hrůzné halucinace, v nichž přátelé atakují děsivá monstra. Když krvavý masakr skončí, je jasné, že několik kamarádů už se z toho výletu nikdy nevrátí.
Horor
Irsko, 2006, 86 min

Moje poznámka: Američani v Irsku o jak to může dopadnout že?! Ještě k tomu když sbírají houbičky.... celý film nevíte kdo je vlastně ten vrah... Ke konci to každý pochopí. Byla jsem dost překvapená.
Zvuk i obraz jsou skvělé.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Prázdniny.... volno... nakupování.... a narozeniny

28. února 2010 v 13:43 | Miss Honey |  My diary
Hola hej.... Mám teď volno a nudím se tak jsen si řekla že bych zase mohla skočit na ten můj blog. Všude možně sháním nejalje lay s The Vampire Diaries ale nic moc..... Nevíte někdo o něčem?
Zítra se jede na velkej nakupovací den...., Už se nemůžu dočkat. Bude to super.
7.3. mám narozky konečně sladkých 15 :-D Už se nemůžu dočkat :-D

Smejlíci na Facebook :-)

24. února 2010 v 17:46 | Miss Honey |  Návody
Určitě máte každý nebo skoro každý Facebook. Přidávám sem článek plný smejlíků co můžete dělat na fcb. Někteří jsou vážně moc cool :-D

Facebook emoticon smilie emote for smile!
Happy emote:
:) or :-)
Facebook emoticon smilie emote for a big smile!
Really happy emote:
:D or :-D
klik na celý článek ....

Hitparáda (1)

23. února 2010 v 19:39 | Miss Honey |  Hitparáda
A je to tu první Hitparáda. Doufám že se vám klipy budou líbit.
Více pod perexem

Hitparáda (o co jde)

23. února 2010 v 19:01 | Miss Honey |  Hitparáda
Takže je tu nová rubrika Hitparáda.
Je tu něco jakové blogové T-music chart. Bude tu 10 klipů a 2 novinky. Každý týden dva klipy vyřadím podel toho jak pro ně budete hlasovat a přibydou hned dvě novinky.

Jak to bude fungovat:
Je to velice jednoduché. Prohlédnete si co je za klipy a dole v anketě hlásnete pro svého idola.

Hot or NoT?!

23. února 2010 v 18:55 | Miss Honey |  Hot or not?
Je tu nové Hot or Not. Vybrala jsem fotku z The Vampire Diaries. Stefan and Damone. Mě se moc líbí takže pro mě jednoznačně HOT!

Outsider 3.díl

23. února 2010 v 18:52 | Miss Honey |  My stories

Po delší době no dlouhé době přidávám další díl mojí povidky Outsider

,,Kat ty nemáš kluka?"zeptá se najdenou Lukas
,,Co? Teda ne nemám podívej se na mě" prohlédne si mě ale z jeho vyrazu nejde nic poznat. Začínám být nervozní z toho jak si mě prohlíží.
,,Nic nenormálního nevidím" řekne po chvíli.Který upír je víc sexy?

22. února 2010 v 15:53 | Miss Honey |  Moje kecy
Stmívání, Upíří deníky a Angel!
Kdo by neznal sexy upíra Edwarda! Ale teď šlape na paty Stmívání seriál Upří deníky (The Vampire Diaries).
Myslím že seriál Angel nebo samotného Angela skoro všichni znáte.
Zajímalo by mě kdo je pro vás nejvíc sexy upír. Bude to sexy krásný Edward nebo Stefan. Nebo raději padouch Damone nebo James?
Hlasujte v anktě.... klidně pište i komentáře.

Twilight sága: New Moon/ cz titulky (ke stažení)

22. února 2010 v 15:41 | Miss Honey |  Filmy ke stažení

Pokračování filmu Stmívání (Twilight 2008). Jak se bude dál vyvíjet vztah Belly a Edwarda po osudové oslavě Belliných 18-tých narozenin? Co když prostě není možné, aby upír miloval člověka a naopak? A co když do hry vstupuje někdo třetí, kdo taky není tak úplně obyčejný člověk? Film o velké lásce, která skončila. O velkém trápení a velkém přátelství, které naopak začalo. O návratu, který je následován dlouhým během o život milované osoby…
Fantasy / Horor / Romantický / Drama
USA, 2009, 130 min

Moje poznámka: O prati prvnímu dílu je NM laděn do teplejších barev hlavně hnědé (kvůli vlkodlaků) New Moon nenatáčela režisérka prvního dílu Stmívání, nýbrž skvělí Chris Weitz. NM je super pokoukání. Ikdyž je spousta scén z knihy vynechaných i tak je NM bazvadný film plný sexy herců!
Kvalita je je strašná ale dá se na to koukat.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Stmívání CZ (ke stažení)

22. února 2010 v 15:36 | Miss Honey |  Filmy ke stažení

Příběh obyčejné sedmnáctileté dívky, která se stěhuje do věčně deštivého městečka Forks. Nedokáže si představit nudnější a mrtvější místo, dokud nepotká záhadného a tajuplného upíra Edwarda Cullena. Ten její život obrátí naruby a dosud nudný a poklidný život Isabelly Swan nabírá smrtelně nebezpečných obrátek. Jejich láska je vystavena mnoha zkouškám. Když se vztah Belly a Edwarda začne prohlubovat, vstoupí do něj nebezpečný a sadistický upír James. Chce Bellu zabít a ona udělá vše, aby Edwarda a jeho rodinu ochránila. Je ochotná se vzdát i svého života. Lidského života. Bude ale tato oběť stačit?
USA, 2008, 122 min

Moje poznámka: Jsem velká fanynka Twilight ságy. Když jsem poprvé vidět Stmívání tak u mě asi měsíc neběželo nic jiného. Filmy je dobře zpracovaný. A herci jsou dobže vybráni. Je to dobré pokoukání... Kvalita i zvuk bezva!


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Děsnej doják/ komedie (ke stažení)

15. února 2010 v 19:24 | Miss Honey |  Filmy ke stažení
"Hlavní postavou příběhu je Julia Jones, jejíž přízvisko je kombinací jmen herecké superstar Julie Roberts a fiktivní filmové postavyBridget Jones. V samotné postavě se pak tyto dvě dámy, které publikum rádo sleduje v zamilovaných situacích, prolínají. "Jednu věc víme o Julii jistě - ať se ji snažíte srazit na kolena sebevíce, nikdy nezlomíte jejího ducha," říká režisér Aaron Seltzer. "Věří v opravdovou láskua přes to prostě nejede vlak."Jedním z filmů, jejichž dějové prvky se ukázaly být vhodnou předlohou šťavnaté parodie, byl komerční trhák Moje tlustá řecká svatba. Obdobné potíže při hledání pana Pravého způsobuje rodinataké Julii v DĚSNÝM DOJÁKU - její rodiče vyžadují, aby si našla někoho, kdo má stejné kořeny. A vzhledem k tomu, že její rodina dává úplně novou dimenzi slovu multikulturalismus - otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka - není tento úkol nijak snadný. Julie zkrátka nemůže vyhovět všem.
USA / Švýcarsko, 2006, 79 min
Moje poznámka: Komedie jak se patří. Mě se film moc líbí. Paroduje se tam např: Fotr je lotr a mnoho jiných filmů. Nakonec z toho vyleze super komedie u které se všichni nasmějí .(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Hodina duchů (ke stažení)

15. února 2010 v 19:21 | Miss Honey |  Filmy ke stažení

Cassie se přestěhovala se svou rodinou do nového města a musí tak nastoupit na novou školu. Schází ji staří kamarádi a ještě musí bojovat proti Priscille a jejím kamarádkám, která se stává královnou plesu. Cassie je gotička a tak pro ní není jednoduché zapadnout mezi všechny ty konformní jedince na střední škole. Mladší bratr Cassie - Max je takříkajíc strašpytel a Cassie toho ráda využívá. Líbí se jí strašit lidi a ráda čte horory. V zastrčeném obchůdku, při cestě do knihovny, narazí na zajímavé předměty a také na prodavače, který je podivín. Ten jí prodá knihu s názvem "The Evil Thing", která má na úvodní stránce silným písmem napsáno nečíst nahlas. Blížící se Halloween umocňuje atmosféru. Cassie se líbí Sean, klučina s hezkou tvářičkou a nějakým málem informací v hlavě. Při Halloweenské noci odchází rodiče Cassie a Maxe na večírek a jelikož Max je přeci jen ještě malé dítě, chce přečíst pohádku na dobrou noc a natolik dotírá na Casiie, která mu nakonec přečte knihu The Evil Thing. Vzbudí tím tak netvora, proti kterému dokonce filmu bojují. Priscilla dostane za vyučenou, Max se naučí přemoci strach a Cassie se sblíží se Seanem. Konec, vypadá jako idylka, ale rodiče vracející se z večírku najdou onu knihu, která se nemá číst nahlas v krbu svého domu a ač to jsou dospělí, tak neuposlechnou varování a začnou číst…
Fantasy / Horor / Thriller
USA, 2007, 83 min

Moje poznámka: Jako no... ehm... Nevím jestli z toho tvůrci tohoto filmu chtěli udělat horor ale jaksi se jim to nepovedlo, ale pobavili mě. Emily je tam úžasná. Sice je to takové nic moc ale koukat se na to dá.... občas se i nasmějete.(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Clona/ horor (ke stažení)

15. února 2010 v 19:11 | Miss Honey |  Filmy ke stažení
Benjamin a Jane se právě vzali. On je uznávaný fotograf, a tak na svatební cestu odjedou do Japonska, kam se Benjamin po krátké pauze vrací pracovat. Jedné noci se jim stane autonehoda. Pod kola jejich auta se totiž připlete mladá žena, jejíž tělo ovšem není k nalezení. Oba dva se na tuto epizodu snaží zapomenout, ale náhle se začnou dít divné věci. Na jejich fotografiích se objevuje záhadný stín. Pod drobnohledem se ukáže, že je to dívka, kterou tak záhadně srazili. Zatímco Benjamin začne být tajemnou bytostí ohrožován, a to jak psychicky, tak i jako fotograf, Jane se vydává po stopách podobných příběhů a zjišťuje, že dívka vlastně …
USA, 2008, 85 min

Moje poznámka: Super horor. Sice jsem viděla i lepší a starašidelnější ale Clona patří mezi ty nejlepší. Obraz i zvuk jsou super. Je to cz nadabované. Kdo se rád bojí tak se mu určitě Clona bude líbit.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!


Kouzelníci z Waverly the Movie (ke stažení)

15. února 2010 v 19:07 | Miss Honey |  Filmy ke stažení
Jako první sem dávám film Kouzelníci z Waverly.

Kouzelnická rodina Russoovic bydlí v New Yorku, vlastní restauraci a žije navenek obyčejný a spořádaný život. Skrývá ovšem jedno velké tajemství - je to rodina kouzelníků. Otec, sám bývalý kouzelník, učí své děti čarodějnickému řemeslu. Alex, Justin a Max jsou ale v pubertě a tak není divu, že se jim občas nějaká ta kouzla úplně nepovedou. Jako třeba Alexe, která ve vzteku pošle během dovolené zlé kouzlo na celou svou rodinu. Zatímco se Max snaží udržet své rodiče pohromadě, Alex s Justinem musí najít bájný Kámen snů, který jediný může toto kouzlo překazit. Hlavní tváří příběhů z Waverly Place je vycházející …
Komedie / Rodinný
USA, 2009, 98 min

Moje poznámka: Mě osobně se film moc líbí. Je celý a cz nadabovaný. Super kvalita i zvuk. No prostě kdo má rád rodiné filmy s trochou dobrodružství tak se mu bude určitě líbít


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)

Sníh, filmy, stahování a nuda....

7. února 2010 v 10:49 | Miss Honey |  My diary
Je to tu zase. Ta prodivná bílá sr***. Ze začátku jsem z toho byla nadšená. Konečeně pořádná zima. Ale teď mi to leze na nervy. Já chci léto! No chtít můžu to mi niko nezakazuje ale na léto si budu muset počkat. Ráno jsem se vzbudila a vzpomínala na minulé léto. Jaké to byli super prázdniny. A pak se kouknu z okna a ono zase sněží. Kdyby se dalo aspoň bruslit na přehradě tak neřeknu ale takhle je to opruz.
Něco pozitvního na tomto období je, to se musí nechat. Můžu se dívat na filmy. Ven se pořádně nikomu nechce tak mám času haba děj. Včera jsem se konečeně podívala na Alvin a Chipmunkové. Bylo to super takže už teď stahuju druháý díl. Přes kinotip.cz hledám nějaké super filmy. Mám jich docela dost stáhnutech. Bude sem kdyžtak pridávat odkazy kde si nějaké filmy můžete stáhnout.
Štve mě ta blbá pračka. Hučí hučí a hučí člověk nemůžu ani spát. A když se vám to povede tak do pokoje vtrhne bratr a tlemí se vám. Co jiného bych taky od něj mohla čekat že?!
A co vy lidička jak přežíváte nezvykle sněhem plnou zimu?

layout by
leesh + pictures by deviantart