Duben 2010

Jak já ho nesnáším!

28. dubna 2010 v 14:04 | Miss Honey |  My diary
diary
Moc se omlouvám že jsem tu teď vůbec nebyla. Nechci psát že nebyl čas protože ten byl ale nálada nebyla.
Máme totálně debilního učitele na fyziku a tělocvik. Je to totální idiot. Neustále nás ponižuje a shazuje. Na mě si to do nedávna nezkusil ale když jsem zjistila že jsem přijata na zdravku byla jsem prostě ráda a začala jsem křičet ( byli jsme venku. Byl den Země a my měli procházku národním parkem.) Seřva mě že nemám co ječet a když jsem mu řekla že mám jedom radost z toho že mě vzali na tdravku opáčil mi: Na tdarvku jo?! Na to nemáš.
Bože já ho tak nesnáším. V pondělí jsem seděla na stole a čekala na hodinu. Přišel do třídy a já teda slezla (nesnáší když sedíme na stolech). Šel furt blíž k lavici tak jsem se na něj otočila a řekla že jsem už slezla. Začal tam po mě řvát že nám o tom řícká už třičtvrtě roku.
Nakonec si vymyslel že tím jak jsem děsně tlustá ohnu nohy od stolu. Jasně ale ty nohy jsou tlustý a železný. Začala jsem se s ním prostě hádat. Já se ponižovat nenechám. Včera to bylo zase. Byli jsme na hřišti a měli hrát fotbal. Řekla jsem mu že fotbal hrát neumím jestli bychom nemohli my holky být roztleskávačky. Začal ať si ty svoje pitomí kecy nechám. A už jsem se zase hádali. Všichni mi říkají ať ho nechám ať se s ním nehádám ale já se od něj nenechám prostě ponižovat. Jakej bude on na mě taková budu i já na něj. A ať mě klidně nechá rupnout z fyziky mě je to jedno....

Štěstí je jen chvilková záležitost... A taky trochu Souboje Titánů....

23. dubna 2010 v 14:46 | Miss Honey |  My diary
diary
Je to tak. Včera jsem byla šťastná že mě vzali na zdravku (teda poříd ještě jsem) ale dneska je nálada mnohem horší. Koupila jsem si novou naušnici do nosu. Joo je to helký. Vytáhnu si piercing(že by to nějak dobře šlo tak to říct nemůžu) a pak že si tam dám ten nevej. Ejhle ono to jaksi nejde. Nos jsem měla nateklej z toho jak sem se ho tam pokoušela narvat ale  nic. Jsem celkem naštvaná protože jsem asi vyhodila 250 korun za to že budu mít pierc dva měsíce. No ještě to odpoledne zkusím ale nevím nevím....

Jo chtěla jsem vám ještě napsat o tom Souboji titánů.
Popravdě?! Nebylo to tak špatné jak se psalo. Dalo se na to koukat, ale víc jak 60% bych tomu nedala. Efekty měli pěkně udělané a aji jako všechno okolo ale něco tomu chybělo. Za začátku to bylo fakt super ale postupně to nějak ochablo. Nevím jak u vás (ti co to viděli). Kraken se mi nelíbil měl moc divnou hlavu :-D Možná jsem si vzykla na Krakena z Pirátů z Karibiku. A Pegasové se mi taky nelíbili :-D Jako koně to byli vážně pěkní ale nějak mi neseděli ty křídla. Princezna Andromeda měla být neuvěřitelně krásná (krásnější než bohyně) ale ta herečka zase tak krásná nebyla. Sam Worthington hrál skvěla ale na jeho roli v Avataru to nemá. Zárorák Hádes byl skvělj do posledího puntíku. Líbil se mi. Ralph Fiennes ho zahrál skutečně výborně. Taky se mi líbili Jinové. Ty jejich modré oči :D Nebo čarodejnice a jejich oko ty také neměli chybu... Jako film je to pěknej ale jak jsem už napsala něco tomu chybí. 

Aaaaa jsem šťastná....

22. dubna 2010 v 13:19 | Miss Honey |  My diary
diary
Bože.... Vzali mě oni mě vážně vzali.... Hlásila jsem se na zdravku a oni mě vzali :-D Ani nevíte jak jsem šťastná.Za chvíli jedu do kiona na Souboj Titánů(všude píší že je to propadák tak to jdu omrknout) Dnešní den je vážně super :-)
A co vy?

Pařba ve Vegas / ke stažení

19. dubna 2010 v 20:05 | Miss Honey |  Filmy ke stažení

Od režiséra filmu ROAD TRIP přichází dokin nová komedie oloučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svou svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) a jeho tři kamarádi(Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezapomenutelnou party. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokojvypadá jak po výbuchu a ženicha nemůže nikdo nikde najít. Bez sebemenšího zdání co se vlastně stalo a navíc v časové tísni se musí toto trio pokusit zjitsit, krok po kroku, co všechno v noci prováděli a snad se jim podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu. Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.
USA, 2009, 100 min

Moje poznámka: Je to vážně super komedie. Já jsem se u ní docela dost zasmála. Alan je neuvěřitelnej :D Z něho jsem nemohla nejvíc :D Kvalita zvuku i obrazu bezchybná :D


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Aaaaaaah zuřím (zase)

19. dubna 2010 v 19:59 | Miss Honey |  My diary
Ne ne ne. Po třetí to už psát nehodlám! Jednuše to shrnu....
1. Blog mě už po třetí odhlásil
2. Ten článek (byl docela dlouhej) už znova psát nebudu.
3. Psalo se tam že byl dneska super den ale měla jsem nemilé překvapení.
4. Mému piercingu chybí kamínek.
5. Ve čtvrtek jdu možná do kina... A nechat si dát nouvou naušnici do nosu.
6. Konec!

Konec hodné holky!

17. dubna 2010 v 10:33 | Miss Honey |  Moje kecy
Být hodná, celkem úspěšná a nevím co ještě je dost těžký když kolem vás jsou lidi chvající se jako pořádné svině.
Jak vy na mě tak já na vás!
Proč bych měla být hodná? Není mi to skoro k ničemu. Vždycky jsem se nažila vycházet s lidmi co mě uráží, pomlouvají atd... Ignorovala jsem to a když po mě něco chtěli tak jsem jim vyhověla.
Konec!
Už nebudu trpět takové lidi. Když oni budou hnusní na mě tak já budu také. Je to sice drsný ale jinak už nevím.
Přestaňte se mi plést do života.
Kruci proč? Je to mlj život a já si můžu dělat co chci. Nemusíte mi říkat co mám a co ne. Co nemustíte NESMÍTE.
Mrcha!
Ano klidně budu mrcha. Klidně se budu přidávat do plánů co mají někoho ponížit. Už teď se ze mě stvává mrcha! Ale popravdě?! Je mi to šumák!
Přestaň mě hodnitit!
Vzala jsem si na sebe nový tričko a tobě se nelíbí? No a co?! Je to moje věc co si na sebe vezmu. Je to můj styl. Je to můž život. Dostáváme se zase k tomu že se mi nemáte plést do života.
Něco se ti na mě nelíbí? Tvoje mínus.
Vidíš na mě furt chyby? No a co? Nech si to pro sebe nebo mě klidně pomlouvej mě je to už jedno!

Začnu se chovat k vám tak jako vy ke mě!

Kusovka 0.7- Brčka

16. dubna 2010 v 19:56 | Miss Honey |  Kusovky

Čumíš na mě! Ne ty čumíš na mě!

16. dubna 2010 v 19:52 | Miss Honey |  My diary
diary
Aloha bobani.... No prostě jsem se musela ozvat :D Teď nějak nebyl čas na blog. A navíc se mi ani moc nechtělo :-D Ale tak půjdu se podívat co bych mohla přidat :D

Módní policie 0.1- SandraXEva

11. dubna 2010 v 18:14 | Miss Honey |  Modní policie
sandra-eva.png
Můj názor: Jednoznačně Eva. Je do nich pěkně opálená a celkově ji sluší víc. Sandru dělají ty šaty strašně bledou.

Na téma- Tic Tac

11. dubna 2010 v 18:08 | Miss Honey |  Na téma

Kusovka 0.6- I miss you

11. dubna 2010 v 18:07 | Miss Honey |  Kusovky

G.I. Joe / ke stažení

11. dubna 2010 v 18:03 | Miss Honey |  Filmy ke stažení
dow


Legendární řada hraček od Hasbro Toys, k jejichž výrobkům patří také mimojiné nedávno na plátně oživení Transformers, společně s animovaným seriálem a komiksem inspirovaly Paramount pictures k natočení sci-fi akce G. I. Joe. Můžeme se těšit na rozličnou partu dobráků, ke kterým patří neslyšitelný ninja Snake-Eyes, který mistrně vládne nejen mečem, ale také automatickými pistolemi, charizmatická hrdinka Scarlett a jejich velitelé Hawk s Dukem. Parta G. I. Joe musí odvracet útoky teroristické organizace zvané COBRA, která chce ovládnout svět. Elitní teroristický zabiják ninja Storm Shadow vyrostl a byl pokrevním bratrem na opačné straně …
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
USA / Česko, 2009, 118 min

Moje poznámka: Ještě jsem to neviděla celé. Koukala jsem se jaká je kvalita a co se tam nějak odehrává. Nemusí to být špatné. Třeba scéna kde padá Eifelovka je dobře udělaná :-D. Kvalita zvuku i obrazu skvělá.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

"Kolikátého je dneska?" "11.4." Aha..... a kolikátýho vlastně?"

11. dubna 2010 v 17:59 | Miss Honey |  My diary
diary
Dneska jse si šla domluvit brigádu. Budu prodávat zmrzlinu na přehradě. To bude závaba :-D. Ale už se nemůžu dočkat. Šla jsem si na tu přehradu pěkně v botech na podpadku myslela jsem si že mě nohy budou bolet víc ale nebolí vůbec.
A zítra zase škola. Nejlepší by bylo kdyby jsme dostali týden volno. Jako že budeme držet smutek s Polákama. Stejně je to strašný. Tolik lidí tam zemřelo. Prezidentský pár a ještě několik poslanců, novinářů a ještě někoho říkali. Je to děs.

Free design/ Panik

10. dubna 2010 v 13:40 | Miss Honey |  Celebrity
Noo tenhle lay jsem měla na mém blogu o Panik ale někdo mi ho zrušil. No tak všem fandům (patřím mezi ně) přináším tento lay. Je tam celá skupina.

Náhled:
free image host


Celej týden je docela pěkně ale jak začne víken tak se počasí pokazí!

10. dubna 2010 v 13:18 | Miss Honey |  My diary
diary
Těšila jsem se že o víkendu bude pěkně a místo toho nám tady fouká vítr a je zataženo. Hlavně že přes týden je pěkně. Nezbyde mi teda nic jinýho než si pustit Panik nebo Muse (nejlíp oboje) a dočíst TVD, protže se mi ven oravdu nechce.... A jak je u vás lidičky.

Panik- Noch nicht tot

7. dubna 2010 v 14:59 | Miss Honey |  Videoklipy

Tohle u nás jede dokola. Miluju :-* :-D Dokonalost.

Včera? Děs! Mlácení! Vajíčka a nuda!

6. dubna 2010 v 14:38 | Miss Honey |  My diary
diary
Tak co jak jste včera dopadli? U mě docela dobrý až na to že byla děsná nuda. Byli jsme u naši bývalých sousedů (mají malé otravné dítě). Nuda no. Neustále si ten malej ďábel chtěl se mnou hrát. Ale takový kraviny vymýšlela. No děs! Lidí bylo přiměřeně. Ani hodně ani málo. Jednomu jsem vzala žílu a hodila ji z balkonu (děsně mě vytáčel kkt). No pak byl večer a my se odebrali zpět k domovu (huráááá).

Můj druhý blog!

4. dubna 2010 v 14:13 | Miss Honey |  Oznámení
Ne že ybch se stěhovala to ne budu vás tu ještě trápit :-D Jen vám chci napsat (třeba těm co rádi čtou) že jsem si založila nový blog jen a jen o povídkách. Budou tam i moje starší dílka. Samozdřejmě to berte s nadhledem. Mejo fantazie je hodně bujná takže se nedivte.

(kliknutím na obrázek se dostanete na můj "druhý" blog)

Zombieland / ke stažení

4. dubna 2010 v 10:07 | Miss Honey |  Filmy ke stažení
dow

Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec - ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se …
Komedie / Horor / Akční
USA, 2009, 80 min

Moje poznámka: Naprostá kravina ale v dobrém slova smyslu. Horor a komedie... vážně super nápad. Pobaví vás. Mě osbobně se to líbí moc :-)


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

The Vampire Diaries 4.díl - Family Ties

4. dubna 2010 v 9:42 | Miss Honey |  TVD: Epizody
4. díl- Family Ties
Language: AN
Subtitles: CZ


layout by
leesh + pictures by deviantart