Filmy ke stažení

Vrána / ke stažení

30. května 2010 v 10:53 | Miss Honey
http://img.fdb.cz/obrazky/30a9b54f3120439ed48c0bd552e13268.jpg
Podle staré legendy odnáší duše zemřelých do říše mrtvých vrána. Pokud se ovšem zesnulému přihodilo něco velmi zlého a jeho duše nemůže najít klid, může jej vrána přivést zpět na tento svět, aby dal věci do pořádku. Taková tragédie potká i kytaristu Erica Dravena a jeho snoubenku Shelly Webster. O takzvané Ďáblově noci jsou ve svém bytě přepadeni členy řádícího gangu a zavražděni. Přesně o rok později je Erikova duše vránou přivedena zpět na tento svět, Eric vstává z hrobu a pod ochranou vrány se jako téměř nesmrtelný začíná mstít svým vrahům za sebe i Shelly. Za mstitelem zůstává jedna obět za druhou. Na konec dojde v jednom kostele k velkému finále mezi hlavou gangu a Ericem, kde je vrána poraněna, čímž přichází i Eric o svou nezranitelnost. Přesto se dokáže přemoci a zabít svého protivníka. Konečně může najít svůj věčný klid a vrací se zpět do říše mrtvých ke své snoubence. Kultovní hororový příběh ožívá v rukou vizuálního génia Alexe Proyase, který moderní Detroit zahltil temnou gotickou atmosférou, která na vás dopadne stejně tísnivě jako vědomí, že v průběhu natáčení nešťastnou náhodou zahynul představitel hlavní role Brandon Lee.

Moje poznámka: Tenhle film je dokonalý. Mě se moc líbil. Prostě velká bomba.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Máj / ke stažení

30. května 2010 v 10:41 | Miss Honey

Filmový projekt s názvem "Máj" režiséra a kameramana F. A. Brabce je koncipován jako celovečerní hraný film pro celou rodinu. Tento projekt v mnoha ohledech navazuje na film "Kytice", který v době svého uvedení slavil s návštěvností přes 600 000 diváků na české poměry výrazný divácký úspěch. Podobně jako Kytice je i námi připravovaný projekt "Máj" především odvážným autorsko-režisérským nápadem. I když tuto látku zná každý ze školních lavic, dosud nikdo se ji neodvážil zpracovat filmově. Již po přečtení scénáře je jednoznačné, že kameraman a režisér F. A. Brabec toto dílo ztvární okouzlenýma očima třetího …
Poetický
Česko, 2008, 80 min

Moje poznámka: Mě se film moc líbil. Ikdyž něco bych vynechala a něčemu jsem se smála. Jinak muzika od Support Lesbiens byla dokonalá. (Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Pařba ve Vegas / ke stažení

19. dubna 2010 v 20:05 | Miss Honey

Od režiséra filmu ROAD TRIP přichází dokin nová komedie oloučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svou svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) a jeho tři kamarádi(Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezapomenutelnou party. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokojvypadá jak po výbuchu a ženicha nemůže nikdo nikde najít. Bez sebemenšího zdání co se vlastně stalo a navíc v časové tísni se musí toto trio pokusit zjitsit, krok po kroku, co všechno v noci prováděli a snad se jim podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu. Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.
USA, 2009, 100 min

Moje poznámka: Je to vážně super komedie. Já jsem se u ní docela dost zasmála. Alan je neuvěřitelnej :D Z něho jsem nemohla nejvíc :D Kvalita zvuku i obrazu bezchybná :D


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

G.I. Joe / ke stažení

11. dubna 2010 v 18:03 | Miss Honey
dow


Legendární řada hraček od Hasbro Toys, k jejichž výrobkům patří také mimojiné nedávno na plátně oživení Transformers, společně s animovaným seriálem a komiksem inspirovaly Paramount pictures k natočení sci-fi akce G. I. Joe. Můžeme se těšit na rozličnou partu dobráků, ke kterým patří neslyšitelný ninja Snake-Eyes, který mistrně vládne nejen mečem, ale také automatickými pistolemi, charizmatická hrdinka Scarlett a jejich velitelé Hawk s Dukem. Parta G. I. Joe musí odvracet útoky teroristické organizace zvané COBRA, která chce ovládnout svět. Elitní teroristický zabiják ninja Storm Shadow vyrostl a byl pokrevním bratrem na opačné straně …
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
USA / Česko, 2009, 118 min

Moje poznámka: Ještě jsem to neviděla celé. Koukala jsem se jaká je kvalita a co se tam nějak odehrává. Nemusí to být špatné. Třeba scéna kde padá Eifelovka je dobře udělaná :-D. Kvalita zvuku i obrazu skvělá.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Zombieland / ke stažení

4. dubna 2010 v 10:07 | Miss Honey
dow

Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec - ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se …
Komedie / Horor / Akční
USA, 2009, 80 min

Moje poznámka: Naprostá kravina ale v dobrém slova smyslu. Horor a komedie... vážně super nápad. Pobaví vás. Mě osbobně se to líbí moc :-)


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Děsnej dupák / ke stažení

1. dubna 2010 v 15:53 | Miss Honey
dow

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny?

Komedie
USA, 2009

Moje poznámka: Ze začátku to možná vypadá jako děsná kravina ale pa je to dobré. Docela jsem se u toho nasmála. Nemohla jsem z poslední scény jako parodie na Twilight.... Zvuk i obraz v dobré kvalitě.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Sirotčinec / ke stažení

18. března 2010 v 15:11 | Miss Honey
dow


Laura strávila najšťastnejšie rokysvojho detstva v sirotinci na morskom pobreží, spolu s vychovávateľmi a spolubývajúcimi, ktorí ju milovaliako vlastnú sestru. Po 30-tich rokoch sa spolu s manželom Carlosom a ich synom Simonom vracia na toto miesto. Chce si splniť svoj sen, zrekonštruovať a znovu otvoriť opustený sirotinec ako domov pre postihnuté deti. Nové záhadné prostredie vzbudí v sedemročnom Simonovi predstavivosť a v chlapcovej mysli sa začínajú spriadať fantazijné predstavy. S blížiacim sa dňom otvorenia nového domova narastá napätie v rodine. Carlos začína byť skeptický a neverí Simonovým predstavám. Laura savšak pomaly presviedča, že niečo tajomné a strašidelné sa nachádza v starom dome, niečo čakajúce na vhodnú príležitosť spôsobiť hrôzostrašnú tragédia ich rodine.
Mexiko / Španělsko, 2007, 100 min

Moje poznámka: Včera jsem se na to poprvé koukla. Je to vážně trochu víc psycho než horor. Ale za shlédnutí to stojí. Mě se Sirotčinec moc líbil. :-D
Kvalita zvuku a obrazu super.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Avatar (ke stažení)

11. března 2010 v 9:46 | Miss Honey

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí …
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
USA / Velká Británie, 2009, 162 min

Moje poznámka: Nejúžasnější film co jsem zatím viděla. Když jsem na tom byla v kině musela jsem říct že ani Twilight na tento film nemá. Jamec Cameron odvedl tu nejlepší práci. Avatar je film ve kterém se ztratíte ale nebudete chtít uniknout. Bude vás držet až dokonce.
Teď ho také stahuji takže nevím jeaký je zvuk. Obraz je asi v dobré kvalitě...(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

RRRrrr (ke stažení)

2. března 2010 v 19:44 | Miss Honey

Tento film se odehrává v době kamenné, kde kmen se špinavými vlasy se snaží ukořistit druhému kmenu s čistými vlasy šampón. Proto pošlou Špinavovlasí do druhého kmene dívku jménem Gi, aby získala šampón pro svůj kmen. Ale Čistovlasí mají jiné starosti než chránit šampón, musejí vypátrat, kdo spáchal u nich v kmenu první vraždu člověka v historii.
Francie, 2004, 98 min

Moje poznámka: Kámen? zde!..... Začíná noc. Drž hubu! RRRrrr je prostě super komedie. Nejen že tam hraje Gerard Depardieu ale je to prostě super fim pro ty co rozumí legraci.Hlášky jako Zemřela stáři! Táááák mladá, Začíná noc. Drž hubu! jsou skvělé jako film. Jestli máte huť na slepicomuty, kachnomuty nebo žížalomuty tak si RRRrrr stáhněte. Obraz i zkuv ve skvělé kvalitě.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

A zase jedna popelka (ke stažení)

28. února 2010 v 19:22 | Miss HoneyHrdinkou moderní hudební verze pohádkového příběhu o Popelce je středoškolačka Mary (Selena Gomezová), která žije s macechou a dvěma nevlastními sestrami, a touží studovat tanec. Stane se slavný Joey Parker, který zavítal do města, jejím princem?
Hrdinkou moderní hudební verze příběhu o Popelce je středoškolačka Mary (Selena Gomezová), která žije s macechou a dvěma nevlastními sestrami, jimž musí posluhovat, v San Fernando Valley. Když však do města zavítá slavný Joey Parker (Drew Seeley) a hledá zde novou tanečnici pro svůj klip, Mary, jež tanec miluje, udělá všechno pro to, aby zvítězila v soutěži a získala Parkerovo srdce. Na maškarním plese ho při tanci okouzlí, ale zmizí dřív, než mu stačí říct své jméno. Mladík se ji snaží najít, ale Maryiny sestry spolu s Joeyho expřítelkyní vymyslí plán, jak ty dva rozdělit. Málem se jim to podaří, ale pohádkový příběh přece musí mít šťastný konec…
Komedie / Hudební / Romantický
USA, 2008, 88 min

Moje poznámka: Film super, obsazení také super.... Prostě je to celé super. Obravdu skvěle zpracovaný film. Obraz i zvuk super. Je to nahrané z HBO.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Houbičky / horor (ke stažení)

28. února 2010 v 19:17 | Miss Honey

Několik amerických teenagerů dychtících po dobrodružství dorazí do Irska, aby zde pod dohledem zkušeného guru Jakea zakusili trip svého života. V euforii však přestanou dbát jeho varování a zkonzumují zvláště nebezpečný druh. Nevyzpytatelné houbičky rozjedou hrůzné halucinace, v nichž přátelé atakují děsivá monstra. Když krvavý masakr skončí, je jasné, že několik kamarádů už se z toho výletu nikdy nevrátí.
Horor
Irsko, 2006, 86 min

Moje poznámka: Američani v Irsku o jak to může dopadnout že?! Ještě k tomu když sbírají houbičky.... celý film nevíte kdo je vlastně ten vrah... Ke konci to každý pochopí. Byla jsem dost překvapená.
Zvuk i obraz jsou skvělé.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Twilight sága: New Moon/ cz titulky (ke stažení)

22. února 2010 v 15:41 | Miss Honey

Pokračování filmu Stmívání (Twilight 2008). Jak se bude dál vyvíjet vztah Belly a Edwarda po osudové oslavě Belliných 18-tých narozenin? Co když prostě není možné, aby upír miloval člověka a naopak? A co když do hry vstupuje někdo třetí, kdo taky není tak úplně obyčejný člověk? Film o velké lásce, která skončila. O velkém trápení a velkém přátelství, které naopak začalo. O návratu, který je následován dlouhým během o život milované osoby…
Fantasy / Horor / Romantický / Drama
USA, 2009, 130 min

Moje poznámka: O prati prvnímu dílu je NM laděn do teplejších barev hlavně hnědé (kvůli vlkodlaků) New Moon nenatáčela režisérka prvního dílu Stmívání, nýbrž skvělí Chris Weitz. NM je super pokoukání. Ikdyž je spousta scén z knihy vynechaných i tak je NM bazvadný film plný sexy herců!
Kvalita je je strašná ale dá se na to koukat.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Stmívání CZ (ke stažení)

22. února 2010 v 15:36 | Miss Honey

Příběh obyčejné sedmnáctileté dívky, která se stěhuje do věčně deštivého městečka Forks. Nedokáže si představit nudnější a mrtvější místo, dokud nepotká záhadného a tajuplného upíra Edwarda Cullena. Ten její život obrátí naruby a dosud nudný a poklidný život Isabelly Swan nabírá smrtelně nebezpečných obrátek. Jejich láska je vystavena mnoha zkouškám. Když se vztah Belly a Edwarda začne prohlubovat, vstoupí do něj nebezpečný a sadistický upír James. Chce Bellu zabít a ona udělá vše, aby Edwarda a jeho rodinu ochránila. Je ochotná se vzdát i svého života. Lidského života. Bude ale tato oběť stačit?
USA, 2008, 122 min

Moje poznámka: Jsem velká fanynka Twilight ságy. Když jsem poprvé vidět Stmívání tak u mě asi měsíc neběželo nic jiného. Filmy je dobře zpracovaný. A herci jsou dobže vybráni. Je to dobré pokoukání... Kvalita i zvuk bezva!


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Děsnej doják/ komedie (ke stažení)

15. února 2010 v 19:24 | Miss Honey
"Hlavní postavou příběhu je Julia Jones, jejíž přízvisko je kombinací jmen herecké superstar Julie Roberts a fiktivní filmové postavyBridget Jones. V samotné postavě se pak tyto dvě dámy, které publikum rádo sleduje v zamilovaných situacích, prolínají. "Jednu věc víme o Julii jistě - ať se ji snažíte srazit na kolena sebevíce, nikdy nezlomíte jejího ducha," říká režisér Aaron Seltzer. "Věří v opravdovou láskua přes to prostě nejede vlak."Jedním z filmů, jejichž dějové prvky se ukázaly být vhodnou předlohou šťavnaté parodie, byl komerční trhák Moje tlustá řecká svatba. Obdobné potíže při hledání pana Pravého způsobuje rodinataké Julii v DĚSNÝM DOJÁKU - její rodiče vyžadují, aby si našla někoho, kdo má stejné kořeny. A vzhledem k tomu, že její rodina dává úplně novou dimenzi slovu multikulturalismus - otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka - není tento úkol nijak snadný. Julie zkrátka nemůže vyhovět všem.
USA / Švýcarsko, 2006, 79 min
Moje poznámka: Komedie jak se patří. Mě se film moc líbí. Paroduje se tam např: Fotr je lotr a mnoho jiných filmů. Nakonec z toho vyleze super komedie u které se všichni nasmějí .(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Hodina duchů (ke stažení)

15. února 2010 v 19:21 | Miss Honey

Cassie se přestěhovala se svou rodinou do nového města a musí tak nastoupit na novou školu. Schází ji staří kamarádi a ještě musí bojovat proti Priscille a jejím kamarádkám, která se stává královnou plesu. Cassie je gotička a tak pro ní není jednoduché zapadnout mezi všechny ty konformní jedince na střední škole. Mladší bratr Cassie - Max je takříkajíc strašpytel a Cassie toho ráda využívá. Líbí se jí strašit lidi a ráda čte horory. V zastrčeném obchůdku, při cestě do knihovny, narazí na zajímavé předměty a také na prodavače, který je podivín. Ten jí prodá knihu s názvem "The Evil Thing", která má na úvodní stránce silným písmem napsáno nečíst nahlas. Blížící se Halloween umocňuje atmosféru. Cassie se líbí Sean, klučina s hezkou tvářičkou a nějakým málem informací v hlavě. Při Halloweenské noci odchází rodiče Cassie a Maxe na večírek a jelikož Max je přeci jen ještě malé dítě, chce přečíst pohádku na dobrou noc a natolik dotírá na Casiie, která mu nakonec přečte knihu The Evil Thing. Vzbudí tím tak netvora, proti kterému dokonce filmu bojují. Priscilla dostane za vyučenou, Max se naučí přemoci strach a Cassie se sblíží se Seanem. Konec, vypadá jako idylka, ale rodiče vracející se z večírku najdou onu knihu, která se nemá číst nahlas v krbu svého domu a ač to jsou dospělí, tak neuposlechnou varování a začnou číst…
Fantasy / Horor / Thriller
USA, 2007, 83 min

Moje poznámka: Jako no... ehm... Nevím jestli z toho tvůrci tohoto filmu chtěli udělat horor ale jaksi se jim to nepovedlo, ale pobavili mě. Emily je tam úžasná. Sice je to takové nic moc ale koukat se na to dá.... občas se i nasmějete.(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Clona/ horor (ke stažení)

15. února 2010 v 19:11 | Miss Honey
Benjamin a Jane se právě vzali. On je uznávaný fotograf, a tak na svatební cestu odjedou do Japonska, kam se Benjamin po krátké pauze vrací pracovat. Jedné noci se jim stane autonehoda. Pod kola jejich auta se totiž připlete mladá žena, jejíž tělo ovšem není k nalezení. Oba dva se na tuto epizodu snaží zapomenout, ale náhle se začnou dít divné věci. Na jejich fotografiích se objevuje záhadný stín. Pod drobnohledem se ukáže, že je to dívka, kterou tak záhadně srazili. Zatímco Benjamin začne být tajemnou bytostí ohrožován, a to jak psychicky, tak i jako fotograf, Jane se vydává po stopách podobných příběhů a zjišťuje, že dívka vlastně …
USA, 2008, 85 min

Moje poznámka: Super horor. Sice jsem viděla i lepší a starašidelnější ale Clona patří mezi ty nejlepší. Obraz i zvuk jsou super. Je to cz nadabované. Kdo se rád bojí tak se mu určitě Clona bude líbit.


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
Kopírovat jen se zdrojem!

Kouzelníci z Waverly the Movie (ke stažení)

15. února 2010 v 19:07 | Miss Honey
Jako první sem dávám film Kouzelníci z Waverly.

Kouzelnická rodina Russoovic bydlí v New Yorku, vlastní restauraci a žije navenek obyčejný a spořádaný život. Skrývá ovšem jedno velké tajemství - je to rodina kouzelníků. Otec, sám bývalý kouzelník, učí své děti čarodějnickému řemeslu. Alex, Justin a Max jsou ale v pubertě a tak není divu, že se jim občas nějaká ta kouzla úplně nepovedou. Jako třeba Alexe, která ve vzteku pošle během dovolené zlé kouzlo na celou svou rodinu. Zatímco se Max snaží udržet své rodiče pohromadě, Alex s Justinem musí najít bájný Kámen snů, který jediný může toto kouzlo překazit. Hlavní tváří příběhů z Waverly Place je vycházející …
Komedie / Rodinný
USA, 2009, 98 min

Moje poznámka: Mě osobně se film moc líbí. Je celý a cz nadabovaný. Super kvalita i zvuk. No prostě kdo má rád rodiné filmy s trochou dobrodružství tak se mu bude určitě líbít


(Kdyby někomu něco nešlo nebo něco stačí napsat do komentářů)
 
 

Reklama

layout by
leesh + pictures by deviantart