My diary

Nuda, nemoc, nuda

6. srpna 2010 v 15:38 | Miss Honey
Jojo nuda to je u mě velice používané slovo. Nemám poslední dobou náladu na blog. Možná až zase začne škola a budu mít volný víkendy tak se tu možná budu objevovat častěji. 

Prázdniny nějak moc rychle utíkají, ale něco vám řeknu, možná mě budete mít za blázna, ale je to holt tak, těším se do školy. Jako kdybych šla znova na základku tak by to asi tak horké nebylo ale když jdu na střední tak se už nehorázně těším.

Právě teď mám nějakou závažnou nemoc. Myslím že rýma se to jmenuje :D. Ne opravdu rýma je otravná. Spotřebovala jsem asi už 10 balíčků kapesníku, nemůžu dýchat ale ona si klidně pokračuje. 

Je ze mě závislák. Znova jsem se dívala na celou 1. řadu TVD a znova čtu všechny knížky. Já ty upíry miluji.

Léto jak se patří i nepatří :D

20. července 2010 v 16:41 | Miss Honey
Zdravíčko lidičky. Opravdu se ještě nevracím protže pracuji a když mám volno tak ho využívám jinak. Jen se chci zeptat jak si užíváte léto? Já pořádně. Discoteky, koupání, brigáda atd... Znáte to.
Jelikož mám teď volno (pondělí-uterý, pátek-sobota-neděle) tak možná něco přidám ale nic neslibuji.

Hoho SUMMER! Pozastavení!

10. června 2010 v 20:15 | Miss Honey
Je to konečně tady. krásné, teplé počasí a.... VODA. U vody KLUCI. S klukama FLIRT. No prostě jsem strašně ráda že je pěkně takže mě tu asi moc neuvidíte. 
Tím pádem pozastavuji. Nebude to na dlouho když bude čas a nálada tak něco přidám. Affs prosím nemažte si mě...
S láskou a sluncem v duši vaše Miss Honey

Kterak se klidné a hodné Kristýnce chtělo vraždit!

31. května 2010 v 22:09 | Miss Honey
Jak já ji nesnáším. Mám chuť vraždit. Jak mám sto chutí ji uškrtit. 
Uff ne já budu v klidu. Ne nebudu. To je to nejhorší dítě pod sluncem!
Aaaaaa napíšu když tak víc zítra teď jdu spát.. Nemám na to nervy!

Že by, že by, že by?

29. května 2010 v 9:56 | Miss Honey
Svítí sluníčko! Je teplo! Že by začalo léto? No mohlo by! Už mě to škaredé počasy lezlo na nervy :D
Na výletě nám taky občas pršelo. Ale jinak tam bylo moc pěkně. Nejlepší ze všech památek co jsme tam viděli byla kostnice. Bylo to bombový. Tolik kostí... No skvělý. Kutnou Horu doporučuji je tam fkt pěkně. Ale na to že jsem za svůj život jela jen 1 vlakem (do výletu) tak teď jich mám plný zuby :D

Mrcha jak se patří!

12. května 2010 v 15:45 | Miss Honey
Před nedávnem jsem psala článek "Konec hodné holky" a docela se mi to daří. Lidi co mě pomlouvají ty stále ignoruji ale když mě začnou shazovat tak se nedržím zpátky. Řeknu si co si myslím. To co mám zrovna na jazyku. Obačas lidi jen stojí s otevřenou pusou a říkají si že jsem taková nebyla ale mě je to jedno.
Nikdy jsem nechtěla být taková ta "holčička"-- růžová třička, podpadky, obeplé krátké bundičky úzké džíny. Včera jsem si nazula podpadky, koupila růžové tričku a vzala si bundičku.
Nikdy jsem se moc nemalovala (řasenka a lesk na rty), ale teď si na sebe klidně napatlám vrstvu make-upu, stíny a kdo ví co všechno.
Byla jsem holka co toužila po princi na bílém koni, nebo alespoň po klukovi co ji bude milovat a budou spolu strašlivě šťastní. Teď je to také jinak... Čím víc tím líp... :-DKlidně budu mít kluka jen jednu noc na disce a ráno si ani nevzpomenu na jeho jméno. Dělá to tak každá tak proč ne já.
Možná vám budu připadat jako totální kráva, ale ono to v tomhle světě jinak nejde. Pokud nejste hubená, prsatá, namalovaná, na velkých podpadcích, sebevědomá a krásná tak jsem pro ostatní nula.... A já už nula nechci být!

Rock for people.... Já tam prostě musím!

5. května 2010 v 17:42 | Miss Honey
diary
Každý zná festival RFP. Bože jikdy mě to moc nebralo ale tento rok tam prostě chci být.
MUSE! MUSE! MUSE! Muse potvrdili svoji účast na RFP! OMG! Mě se z toho motá hlava normálně :D Panik a Muse... moje závislosti. Panik tu asi (v původním složení) nevysoupí ale Muse tu budou.... Musím nějak sehnat prašule a odvoz do Hradce.

Tady tuhle přímo miluji :D

Jak já ho nesnáším!

28. dubna 2010 v 14:04 | Miss Honey
diary
Moc se omlouvám že jsem tu teď vůbec nebyla. Nechci psát že nebyl čas protože ten byl ale nálada nebyla.
Máme totálně debilního učitele na fyziku a tělocvik. Je to totální idiot. Neustále nás ponižuje a shazuje. Na mě si to do nedávna nezkusil ale když jsem zjistila že jsem přijata na zdravku byla jsem prostě ráda a začala jsem křičet ( byli jsme venku. Byl den Země a my měli procházku národním parkem.) Seřva mě že nemám co ječet a když jsem mu řekla že mám jedom radost z toho že mě vzali na tdravku opáčil mi: Na tdarvku jo?! Na to nemáš.
Bože já ho tak nesnáším. V pondělí jsem seděla na stole a čekala na hodinu. Přišel do třídy a já teda slezla (nesnáší když sedíme na stolech). Šel furt blíž k lavici tak jsem se na něj otočila a řekla že jsem už slezla. Začal tam po mě řvát že nám o tom řícká už třičtvrtě roku.
Nakonec si vymyslel že tím jak jsem děsně tlustá ohnu nohy od stolu. Jasně ale ty nohy jsou tlustý a železný. Začala jsem se s ním prostě hádat. Já se ponižovat nenechám. Včera to bylo zase. Byli jsme na hřišti a měli hrát fotbal. Řekla jsem mu že fotbal hrát neumím jestli bychom nemohli my holky být roztleskávačky. Začal ať si ty svoje pitomí kecy nechám. A už jsem se zase hádali. Všichni mi říkají ať ho nechám ať se s ním nehádám ale já se od něj nenechám prostě ponižovat. Jakej bude on na mě taková budu i já na něj. A ať mě klidně nechá rupnout z fyziky mě je to jedno....

Štěstí je jen chvilková záležitost... A taky trochu Souboje Titánů....

23. dubna 2010 v 14:46 | Miss Honey
diary
Je to tak. Včera jsem byla šťastná že mě vzali na zdravku (teda poříd ještě jsem) ale dneska je nálada mnohem horší. Koupila jsem si novou naušnici do nosu. Joo je to helký. Vytáhnu si piercing(že by to nějak dobře šlo tak to říct nemůžu) a pak že si tam dám ten nevej. Ejhle ono to jaksi nejde. Nos jsem měla nateklej z toho jak sem se ho tam pokoušela narvat ale  nic. Jsem celkem naštvaná protože jsem asi vyhodila 250 korun za to že budu mít pierc dva měsíce. No ještě to odpoledne zkusím ale nevím nevím....

Jo chtěla jsem vám ještě napsat o tom Souboji titánů.
Popravdě?! Nebylo to tak špatné jak se psalo. Dalo se na to koukat, ale víc jak 60% bych tomu nedala. Efekty měli pěkně udělané a aji jako všechno okolo ale něco tomu chybělo. Za začátku to bylo fakt super ale postupně to nějak ochablo. Nevím jak u vás (ti co to viděli). Kraken se mi nelíbil měl moc divnou hlavu :-D Možná jsem si vzykla na Krakena z Pirátů z Karibiku. A Pegasové se mi taky nelíbili :-D Jako koně to byli vážně pěkní ale nějak mi neseděli ty křídla. Princezna Andromeda měla být neuvěřitelně krásná (krásnější než bohyně) ale ta herečka zase tak krásná nebyla. Sam Worthington hrál skvěla ale na jeho roli v Avataru to nemá. Zárorák Hádes byl skvělj do posledího puntíku. Líbil se mi. Ralph Fiennes ho zahrál skutečně výborně. Taky se mi líbili Jinové. Ty jejich modré oči :D Nebo čarodejnice a jejich oko ty také neměli chybu... Jako film je to pěknej ale jak jsem už napsala něco tomu chybí. 

Aaaaa jsem šťastná....

22. dubna 2010 v 13:19 | Miss Honey
diary
Bože.... Vzali mě oni mě vážně vzali.... Hlásila jsem se na zdravku a oni mě vzali :-D Ani nevíte jak jsem šťastná.Za chvíli jedu do kiona na Souboj Titánů(všude píší že je to propadák tak to jdu omrknout) Dnešní den je vážně super :-)
A co vy?

Aaaaaaah zuřím (zase)

19. dubna 2010 v 19:59 | Miss Honey
Ne ne ne. Po třetí to už psát nehodlám! Jednuše to shrnu....
1. Blog mě už po třetí odhlásil
2. Ten článek (byl docela dlouhej) už znova psát nebudu.
3. Psalo se tam že byl dneska super den ale měla jsem nemilé překvapení.
4. Mému piercingu chybí kamínek.
5. Ve čtvrtek jdu možná do kina... A nechat si dát nouvou naušnici do nosu.
6. Konec!

Čumíš na mě! Ne ty čumíš na mě!

16. dubna 2010 v 19:52 | Miss Honey
diary
Aloha bobani.... No prostě jsem se musela ozvat :D Teď nějak nebyl čas na blog. A navíc se mi ani moc nechtělo :-D Ale tak půjdu se podívat co bych mohla přidat :D

"Kolikátého je dneska?" "11.4." Aha..... a kolikátýho vlastně?"

11. dubna 2010 v 17:59 | Miss Honey
diary
Dneska jse si šla domluvit brigádu. Budu prodávat zmrzlinu na přehradě. To bude závaba :-D. Ale už se nemůžu dočkat. Šla jsem si na tu přehradu pěkně v botech na podpadku myslela jsem si že mě nohy budou bolet víc ale nebolí vůbec.
A zítra zase škola. Nejlepší by bylo kdyby jsme dostali týden volno. Jako že budeme držet smutek s Polákama. Stejně je to strašný. Tolik lidí tam zemřelo. Prezidentský pár a ještě několik poslanců, novinářů a ještě někoho říkali. Je to děs.

Celej týden je docela pěkně ale jak začne víken tak se počasí pokazí!

10. dubna 2010 v 13:18 | Miss Honey
diary
Těšila jsem se že o víkendu bude pěkně a místo toho nám tady fouká vítr a je zataženo. Hlavně že přes týden je pěkně. Nezbyde mi teda nic jinýho než si pustit Panik nebo Muse (nejlíp oboje) a dočíst TVD, protže se mi ven oravdu nechce.... A jak je u vás lidičky.

Včera? Děs! Mlácení! Vajíčka a nuda!

6. dubna 2010 v 14:38 | Miss Honey
diary
Tak co jak jste včera dopadli? U mě docela dobrý až na to že byla děsná nuda. Byli jsme u naši bývalých sousedů (mají malé otravné dítě). Nuda no. Neustále si ten malej ďábel chtěl se mnou hrát. Ale takový kraviny vymýšlela. No děs! Lidí bylo přiměřeně. Ani hodně ani málo. Jednomu jsem vzala žílu a hodila ji z balkonu (děsně mě vytáčel kkt). No pak byl večer a my se odebrali zpět k domovu (huráááá).

Za 7 dní jsou Velikonoce! Ooh my GOD!

29. března 2010 v 18:55 | Miss Honey
diary
Ty vo....go to letí! Za 7 dní jsou ty praštěný Velikonoce! Ale já jsem to řekla rovno že nikomu neotevřu! Odjedu v neděli a vrátím se až v úterý. Já se prostě mlátit nenechám. Jo jo říká se že kluci holky nebijou ale ono se jim musí vyhovět a jeden den v roce nás pěkně seřežou :-D Občas dostaneme tak že si ani sednout nemůžeme. Já jim dám.... u mě to takhle fungovat nebude...... Však oni ještě něco uvidí :-D

17.3. - Imbecylló

17. března 2010 v 19:08 | Miss Honey
diary
Dneska byl vážně super den. No omlouvám se že jsem tu nebyla :-D
Dneska to bylo vážně super :-D Teda až na to že moje nej kámoška musela jít domů protože jí bylo špatně. Noo ale pak jsem s mojí spolumajitelkou lavice vymýšlela kraviny. Když jsme malovali zajíce (ve fyzice) tak jsme se tlemili na celou třídu. Učitel nechápal. "Jsi imbecil" "Hej to je jak nějaký italký přímení třeba to zní jako Imbecyló" :-D V chemii jsme opakovali něco z 8 a já šla k tabuli :-D Něvěděla jsem (jako 3 přede mnou) vůbec nic :-D Celou dobu jsem zadržovala smích :-D No prostě uchechtanej den :-)

13.3.- "Zítra zase škola" " Ale zítra je neděle"

13. března 2010 v 14:13 | Miss Honey
To jak jsem byla doma mi nějak pomotalo moje smysly. Zachvíli se vrhnu na dělání cen za Párty! Kolem pátý si jdu nechat opravit nehet :-D Dělala jsem kraviny a praskl mi... Zkoušela jsem si to nějak utrhnout ale ten gel tam proklatě dobře drží... :-D

11.3.- Budu si doma válet šunky :-D

11. března 2010 v 8:46 | Miss Honey
Dneska jsem byla na preventivce a jelikož jsem nemocná tak mě doktoraka nachala doma. Takže to znamená že se budu válet..... Takže se tu na blogu budu ukazovat častěji :-D

7.3.- Je to láska nebo není začínáš se ptát....

7. března 2010 v 19:40 | Miss Honey
Včera no vlastně i dneska to bylo naprosto super :-). Jelikož jsem holka z maloměsta tak nějaký zábavy mi nejsou cizí. U kamarádky se dělalo MDŽ a byla tam zábava. No mamka mě nechtěla nejdřív pustit. No ale pak kolem 6 zavolala Terka a přemlouvala a přemlouvala až nakonec přemluvila. Jela jsem. Bylo to vážně moc super. Tancovali jsme dokud jsem mohli. Bylo tam mamky zlatíčko--- můj ex. Je to tááák složité. Já teď ho mám plnou hlavu. Je to vážně moc ujetý. Nebo nemám?! Mám ale furt takovej ten zvláštní pocit. Když mi napsal byla jsem strašně moc ráda. Ale jak se říká dvakrát do jedný řeky nevstupuj (nebo tak nějak to je). Ale i tak to byl nejlepší večer v tomto roce. :-D Zatím...

6.3.-- Halooo kde jsi? Haloo?! Neschovávej se!

6. března 2010 v 17:06 | Miss Honey
Ne toto už opravdu není normální! Člověk si myslí, že už konečně bude jaro, teplo, všechno bude kvést, lidi budou mít kdiví jaké alergie a ono si prostě jako začně sněžit. Když jsem ráno vstala a koukla jsem se z okna myslela jsem si že je to zlej sen. Bohužel není. Halooo jaro kde jsi?! Já už chci aby bylo teplo a hezky a ne aby se furt z nebe sypal ten po*** sníh. Klidně budu zase trpět tím podělaným kašlem ale hlavně ať je jaro. Léto pak už příjde brzo ale teď chci jaro. Budu se chovat jako malej spratek kterej dostane vše na co si ukáže!
Já chci JARO.

Jak to budeš vypalovat? No normálně.... Jako zapalovačem?

5. března 2010 v 19:40 | Miss Honey
Včera jsem měla malou oslavu mojich nedělních 15 narozenin. Přišla mamky kámoška s její dcerou. No popravdě já tu malou mrchu pojmenovanou Adéla nějak dvakrát moc nemusím. Přišli něco po třetí hodnině. No skvělý.... Jako poslušná holka jsem si teda s tou malou hrála. Vymyslala si že budeme hrát snad všechny hry co máme, když jsem jí začala vysvětlovat že Carcasone hrát nemůže že je malá tak se naštvala. Navrhla jsem jí naše člověče nezlob se.... Né to velevážená miss inteligentní hrát nebude.... Ze skříně vytáhla teda Člověče napij se. (začala jsem jí zase vysvětlovat že to nebude hrát). Nakonec jsem hráli nějakou německou hru.
Kolem 8 jsem byli docela dost vyčerpaná a nenapadalo mě nic co bych si s ní mohla zahrát. Pak se mi ale rozsvítilo! Vypálím Alvina a Chipmunky jo Aďo? Souhlasila ale musela jsem jí nejdřív ukázat co to je..... Nakonec když bráchovi beru dvdčka tak si sedne na židli a zeptá se mě: A jak to budeš vypalovat? No normálně ... Jako zapalovačem? Začala jsem se smát... Ona to nechápala....
Když odbila 11 hodina Adéla se zbalila a směr domov odplula. Oddychla jsem si. Přežila jsem to.....

4.3.- Co děláš? Hraju si na kriminálku Miami....

4. března 2010 v 13:30 | Miss Honey
Dneska vyšlo nové bravo a v něm pero s neviditelným ingoustem :-D Jasně já velkem magor jsem si s tím čmárala všude možně a pak jsem to hledala a tvářila se velice vážně. S mamkou chystáme všechno na malou oslavu mojich nedělních narozek (dneska příjde mamky kámoška a její vážně "super" dcera). Nejdřív si mě moc nevšímala ale když jsem přišla k ní a řekla že je zatčena za pokus o vraždu tak se mě zeptala co vlastně dělám. Moje odpověď byla jednoduchá... Jsem z kriminálky Miami a vy jste zatčena za pokus o vraždu. Otočila se zpět ke sporáku a já jsem řekla že je to maření policejní činnosti. Na to že mi bude 15 se občas chovám jako ...... no asi jo dítě :-D

Prázdniny.... volno... nakupování.... a narozeniny

28. února 2010 v 13:43 | Miss Honey
Hola hej.... Mám teď volno a nudím se tak jsen si řekla že bych zase mohla skočit na ten můj blog. Všude možně sháním nejalje lay s The Vampire Diaries ale nic moc..... Nevíte někdo o něčem?
Zítra se jede na velkej nakupovací den...., Už se nemůžu dočkat. Bude to super.
7.3. mám narozky konečně sladkých 15 :-D Už se nemůžu dočkat :-D

Sníh, filmy, stahování a nuda....

7. února 2010 v 10:49 | Miss Honey
Je to tu zase. Ta prodivná bílá sr***. Ze začátku jsem z toho byla nadšená. Konečeně pořádná zima. Ale teď mi to leze na nervy. Já chci léto! No chtít můžu to mi niko nezakazuje ale na léto si budu muset počkat. Ráno jsem se vzbudila a vzpomínala na minulé léto. Jaké to byli super prázdniny. A pak se kouknu z okna a ono zase sněží. Kdyby se dalo aspoň bruslit na přehradě tak neřeknu ale takhle je to opruz.
Něco pozitvního na tomto období je, to se musí nechat. Můžu se dívat na filmy. Ven se pořádně nikomu nechce tak mám času haba děj. Včera jsem se konečeně podívala na Alvin a Chipmunkové. Bylo to super takže už teď stahuju druháý díl. Přes kinotip.cz hledám nějaké super filmy. Mám jich docela dost stáhnutech. Bude sem kdyžtak pridávat odkazy kde si nějaké filmy můžete stáhnout.
Štve mě ta blbá pračka. Hučí hučí a hučí člověk nemůžu ani spát. A když se vám to povede tak do pokoje vtrhne bratr a tlemí se vám. Co jiného bych taky od něj mohla čekat že?!
A co vy lidička jak přežíváte nezvykle sněhem plnou zimu?
 
 

Reklama


layout by
leesh + pictures by deviantart